Liga tenisowa 2019 zakończona

07 paź 2019

Sprawdźcie tabele

30 września 2019r zakończyły się rozgrywki ostatniej edycji Ligi Tenisowej 2019 roku, w której udział wzięło w sumie 62 zawodników. Rozegrano ponad 800 meczy ligowych, a rywalizacja była zacięta do samego końca. Mecze rozgrywane były na kortach ziemnych jak i w hali tenisowej RCS przy ul. Baczynowej.

Pierwsze miejsce zajął  Wojciech Andrejko, który zebrał łącznie 297 punktów, na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Sobol z 292 punktami, natomiast na ostatnim miejscu podium znalazł się Robert Łamasz, który zebrał 285 punktów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

Końcowa klasyfikacja punktowa sezonu 2019 - KLIKNIJ

Tabele z wynikami z III edycji dostępne są na podstronie ligi - KLIKNIJ

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa