Otwarte Mistrzostwa Lubina do lat 12 rozegrane!

06 cze 2016

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny rozgrywany na naszych lubińskich kortach zakończył się sukcesem organizacyjnym i sportowym. W turnieju wzięli udział chłopcy z dolnośląskich klubów tenisowych. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Wystartowali zarówno w singlu jak i w deblu. Jarosław Janiuk, Patryk Danielkiewicz, Filip Bawarczyk, Kasper Kulpa, Szymon Pączkowski oraz Marcin Śrutwa bardzo dobrze reprezentowali nasz klub. Wartym podkreślenia jest fakt, że w ćwierćfinałach wystąpiło 3 naszych zawodników. Marcin Śrutwa po ponad 2,5 godzinnym pojedynku musiał uznać wyższość późniejszego finalisty dopiero w tie breaku trzeciego seta. Był o krok od swojego pierwszego półfinału. W turnieju deblowym para Kasper Kulpa, Marcin Śrutwa przegrał z późniejszymi zwycięzcami turnieju. Filip Bawarczyk i Patryk Danielkiewicz przegrali w półfinale i odnotowali również dobre zawody.

Gratulujemy wszystkim naszym tenisistom i mamy nadzieję, że na kolejnym turnieju zaprezentują się jeszcze lepiej.

Wyniki turnieju singlowego:

I miejsce Tobiasz Sopoliński (Wrocław)

II miejsce Jan Jakubiec (Kłodzko)

III miejsce Karol Lang, Mateusz Dziedzina (oboje Wrocław)

Wyniki turnieju deblowego:

I miejsce Jan Jakubiec, Mateusz Dziedzina

II miejsce Karol Lang, Tobiasz Sopoliński

III miejsce Marcin Śrutwa, Kasper Kulpa oraz Filip Bawarczyk, Patryk Danielkiewicz (obydwie pary LCT TOP TENIS Lubin)

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa