Pierwszy turniej w Nowym Roku

14 sty 2019

Singlowe granie

W dniach 12 i 13 stycznia 2019r. na hali tenisowej RCS odbył się Noworoczny Turniej Singlowy.

Rywalizowali panowie w dwóch kategoriach: OPEN oraz +50. Na zawody przybyli zawodnicy z całego województwa, a poziom meczy stał na bardzo wysokim poziomie. W kategorii OPEN zwyciężył Marcin Szemiot ze Złotoryi, drugie miejsce zajął Michał Witczak z Głogowa, trzecie Mateusz Kieryk z Lubina, a na czwartym miejscu uplasował się Artur Ostapiuk z Zielonej Góry.

W kategorii +50 zwyciężył Wojciech Skołozdrzy z Głogowa przed Mariuszem Paterem z Lubina. Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Wojtyczka z Lubina,  a czwarte przypadło Zbigniewowi Lemiesz z Polkowic.

Serdecznie gratulujemy dobrej gry i już teraz zapraszamy na na czwarty turniej deblowy Grand Prix Lubina, który odbędzie się 19 i 20 stycznia br.


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa