ROZDAJEMY NAGRODY!

03 paź 2017

Informujemy, że 21 października br. o godz. 19.00 w Kortowej nastąpi oficjalne zakończenie Ligi Tenisowej Toyoty Lubin 2017, na którym to Sponsor ligi – Pan Grzegorz Dobrygowski nagrodzi jej Uczestników, w tym zwycięzców.

. Ze względów organizacyjnych, osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o zgłoszenie swojej obecności w recepcji hali tenisowej osobiście lub telefonicznie pod nr 783 018 316 do dnia 19.10.br.

Liczymy na wysoką frekwencję i przyjazną atmosferę, której towarzyszyć będą też i sportowe emocje rozgrywanego, w tym czasie w hali, I Turnieju Grand Prix Lubina w Deblu.

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 8.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 8:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 8:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa