TOP TENIS na Narodowym Dniu Tenisa na PGE Narodowym

11 wrz 2018

Pokazy tenis 10

W miniony weekend 9 września TOP TENIS uczestniczył w Narodowym Dniu Tenisa, który odbył się na PGE Narodowym.

Na płycie głównej stadionu rozstawionych zostało 50 mini kortów oraz kort centralny.
Udział w obchodach wzięli również najlepsi tenisiści na czele z Agnieszką Radwańską, Łukaszem Kubotem, Marcinem Matkowskim, Kamilem Majchrzakiem i Hubertem Hurkaczem oraz jedną z najlepszych juniorek świata, mistrzynią Wimbledonu Igą Świątek.

Przez cały dzień kilkanaście tysięcy dzieci, ich rodziców i wszystkich innych chętnych odkrywało piękno tenisa.  Chętni mogli zagrać w "Pucharze Tenis 10". 

TOP TENIS jako klub PZT dostał zaproszenie do wzięcia udziału w pokazach Tenis 10 oraz w turniejach organizowanych na płycie stadionu Narodowego. Dzieci uczestniczyły w turnieju doskonale się bawiąc i zbierały autografy od najlepszych. 


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa