Turniej Audi Kids Cup w Lubinie

19 cze 2018

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12 rozstrzygnięty!

W dniach 9 – 11 czerwca 2018 nasze lubińskie korty gościły zawodników z całej zachodniej Polski. Okazja była nie byle jaka – Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12 z serii Audi Kids Cup.

Ze względu na formułę turnieju mogło zakwalifikować się do niego tylko 16 chłopców i 16 dziewcząt najwyżej sklasyfikowanych na listach Polskiego Związku Tenisowego. Listy zgłoszeń wypełniły się bardzo szybko i wielu zawodników niestety nie mogło wystąpić w tych zawodach. Niedługo jednak będzie jeszcze okazja, także nic straconego. Oczywiście nie mogło zabraknąć na starcie naszych zawodników.

Kolejne świetne zawody zaliczyła Martyna Śrutwa, która po wyczerpującym finale zajęła II miejsce uznając wyższość koleżanki z Zielonej Góry. U chłopców reprezentowali nas młodsi gracze, dla których ważne jest zdobywanie doświadczenia meczowego bardzo ważnego w procesie szkoleniowym. Piotr Pączkowski oraz Miłosz Mrozek zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i widać duży progres w grze przeciwko starszym kolegom.

W turnieju dziewcząt zwyciężyła Amelia Drozd ( Zielona Góra ), II miejsce wywalczyła Martyna Śrutwa  ( TOP TENIS Lubin ), III miejsce Julia Hoffman ( Wałbrzych )

W turnieju chłopców I miejsce zajął Jakub Rozmus ( Głogów ),  II miejsce Kornel Kolek a III miejsce Jakub Chmiel ( Wrocław ).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa