Turniej Mikstowo - Deblowy rozegrany

10 mar 2020

Gratulujemy świetnej gry

W ostatni weekend odbył się długo oczekiwany turniej mixtowy w Lubinie w hali tenisowej RCS-u.

Wszyscy wiemy jak trudna sytuacja towarzyszy nam w związku z koronawirusem, ale pomimo pewnych obaw turniej odbył się dzięki obecności 9 par. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach w dobrej towarzysko-sportowej atmosferze. W finale spotkały się pary Stankiewicz Ola/Pasiecznik Michał, Huzior Anna/Niedźwiedź Dariusz, Małek Monika/Kolerski Mirosław. To tu rozegrała wie główna „batalia” o zwycięstwo. Po bardzo dobrych spotkaniach rywalizację wygrała para Stankiewicz/Pasiecznik drugie miejsce zajęła ekipa Małek/Kolerski, a na trzecim zaszczytnym miejscu uplasowali się Huzio/Niedźwiedź.

Podsumowując dużo dobrej zabawy i sportowych emocji. Ukoronowaniem dobrego turnieju było towarzyskie spotkanie w Kortowej, gdzie pośród smacznych przekąsek i napoi nie zabrakło miejsca na szalona zabawę. Ciesząc się z udanego eventu serdecznie dziękujemy Wszystkim uczestnikom i zapraszamy na miejmy nadzieję jeszcze lepsze przyszłe wydarzenia sportowe i spotkania towarzyskie.  Gratulujemy takze zwycięzcom świetnej gry.

WYNIKI:

FINAŁY

MECZ O IV-VI miejsce


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa