Turniej Tenisowy MP5 Trophy

27 lis 2015

9050.jpg

 

Oswajanie z trudnymi sytuacjami w sporcie ma ogromne znaczenie od najmłodszych lat – możemy wtedy wypracować u dzieci nawyki, które pomogą im radzić sobie w sytuacjach stresowych, do których niewątpliwi możemy zaliczyć udział w zawodach.

MP5 Trophy to doskonała okazja aby przyzwyczaić dzieci do specyfiki turniejów tenisowych, umożliwić sprawdzenie swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zawodnikami oraz wypracować postawę FAIR PLAY już od najmłodszych lat.

MP5 Trophy to cykl 5 turniejów klasyfikacyjnych w 3 kategoriach wiekowych:
– kategoria czerwona (do lat 8, dziewczynki i chłopcy razem)

– kategoria pomarańczowa (do lat 9, dziewczynki i chłopcy razem)

– kategoria zielona (rocznik 2005 i młodsi, dziewczynki i chłopcy osobno)

Główną ideą cyklu turniejów pod patronatem Michała Przysiężnego jest promowanie tenisa wśród dzieci do lat 10 oraz ich współzawodnictwo zgodnie z zasadami szkolenia i rywalizacji programu Polskiego Związku Tenisowego – Tenis 10.

Turnieje rozegrane zostaną w Lubińskiej Hali Tenisowej w następujących terminach:

28-29 LISTOPADA 2015

19-20 GRUDNIA 2015

13-14 LUTEGO 2016

5-6 MARCA 2016

16-17 KWIETNIA 2016

 

Efektem rozegrania 5 turniejów będzie wyłonienie najzdolniejszych młodych tenisistów w dwóch kategoriach wiekowych (do 8, 9 i 10 lat), którzy uzbierali największą ilość punktów w prowadzonej przez organizatorów klasyfikacji generalnej.


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa