Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Audi Kids Cup

29 maj 2017

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny z serii Audi Kids Cup rozegrany!!!

W dniach 27 – 29.05.2017r. na naszych lubińskich kortach odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Audi Kids Cup do lat 12. Mimo iż miał on rangę wojewódzką na zawodach stawili się zawodnicy z całej Polski. W iście afrykańskich warunkach rozgrywali swoje mecze, które stały na bardzo wysokim poziomie.

Oczywiście na tym turnieju nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. W turnieju dziewczynek nasza dziesięciolatka Martyna Śrutwa zajęła III miejsce. Udało jej się pokonać starsze i mocniejsze fizycznie koleżanki. Bardzo serdecznie jej gratulujemy.

W turnieju chłopców wzięli udział Kasper Kulpa, Marcin Śrutwa, Miłosz Mrozek oraz Szymon Pączkowski. Dla dziesięcioletniego Miłosza był to pierwszy turniej w życiu do lat 12. Spisał się w nim więcej jak zadowalająco. Zwyciężył z kilkoma starszymi i wyżej od siebie sklasyfikowanymi zawodnikami i ostatecznie zajął XI miejsce. Wielkie brawa dla niego.  Marcin Śrutwa po zaciętej walce w pierwszym dniu turnieju zajął IX miejsce a Szymon Pączkowski XVI miejsce. Najlepiej spisał się Kasper Kulpa, który ostatecznie uplasował się na II miejscu.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

Wielkie podziękowania dla Audi Świtoń – Paczkowski z Lubina za pomoc w organizacji całej serii Audi Kids Cup.

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa