Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12

26 lis 2018

Rozegrany na hali w Lubinie

W dniach 24-26 listopada 2018 na hali tenisowej przy ul. Baczynowej rozgrywany był halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12 TOP TENIS CUP 2018.

Na starcie stanęło 30 młodych zawodników z terenu zachodniej Polski. Najlepszym w kategorii chłopców okazał się Sebastian Truszczyński ze Szczecina na co dzień trenujący w szwajcarskiej Bazylei, a w kategorii dziewcząt Julia Piotrowska z Zielonej Góry. W grze deblowej Sebastian dołożył tytuł grając Piotrem Klujem, a Julia potwierdziła swoją dominację wygrywając turniej wraz z Oliwią Halikowską z Wrocławia.

Doskonale spisał się także nasz najmłodszy zawodnik Szymon Adamczyk który w wieku 9 lat wygrał swój pierwszy mecz z dwa lata starszym kolegą  z Zielonej Góry. Później musiał uznać wyższość zawodnika rozstawionego z numerem 1. Tanio jednak skóry nie sprzedał i zaliczył doskonały turniej.

 

 

 


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa