Turniej otwarcia sezonu letniego o Puchar Prezesa RCS

08 maj 2018

Turniej otwarcia sezonu letniego o Puchar Prezesa RCS

RELACJA

Sezon letni na kortach ziemnych ruszył pełną parą za sprawą Turnieju otwarcia sezonu letniego o Puchar Prezesa RCS, dziękujemy wszystkim miłośnikom tenisa ziemnego za udział w rozgrywkach.

Na pierwszym turnieju rozgrywanym na kortach ziemnych zjawiło się ponad ponad dwudziestu zawodników, którzy rozegrali mecze w trzech kategoriach tj. Open Mężczyzn,  kat. Mężczyzn +50 i Open Kobiet. 

Turniej podzielono na dwa dni, w sobotę odbyły się elminiacje i ćwierćfinały, w niedzielę była już tylko walka o najwyższe miejsca na podium. W sumie w turnieju wzięło udział 20 mężczyzn i kilka pań. 

Rozgrywki odbyły się w świetnej atmosferze z nutką rywalizacji. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Kategoria Mężczyzn OPEN

1. miejsce Roland Chariasz

2. miejsce Tomasz Kiemona

3. miejsce Krzysztof Soszyński

4. miejsce Mateusz Kieryk

Kategoria Mężczyzn +50

1. Zbigniew Lemiesz

2. Wiesław Święcicki

3. Mariusz Pater

4. Jan Lasota

Kategoria Kobiet OPEN

1. Julia Huzarska

2. Edyta Śrutwa

3. Małgorzata Soszyńska

ZAPOWIEDŹ

Sezon rusza pełną parą, dlatego mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników tenisa ziemnego na Turniej otwarcia sezonu letniego o Puchar Prezesa RCS.

Turniej odbędzie w weekend 12 - 13 maja 2018 roku na kortach Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie przy ul. Baczynowej 1. Zgłoszenia do turnieju przyjmonowane będą do 11 maja 2018 roku w recepcji hali tenisowej lub pod numerem telefonu +48 783 018 316.

Weryfikacja zapisanych do turnieju Open Mężczyzn nastąpi o godzinie 9.00, a już od 9.45 rozpoczynamy mecze, natomiast w kategorii mężczyzn 50+ weryfikacja zaplanowana jest na 12.05, a mecze już od 13.00. Odbędzie się również turniej Open Kobiet, a werfyfikacja ropocznie się o godz. 12.05, natomiast początek gier o godz. 13.00.

Bądźcie w ten weekend z nami. Liczymy na miłą sportową atmosferę i dużo uśmiechu na twarzach.

34394.jpg

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa