Zimowy sezon turniejowy na hali tenisowej trwa!!!

GRAND PRIX LUBINA W DEBLU sezon 2019/2020

Wyniki Generalne po 5. kolejkach - WYNIKI

W miniony weekend w Lubinie odbyła się już piąta edycja Grand Prix deblowego w rywalizacji tenisowej par. Tym razem do walki stanęło osiem par z Lubina Głogowa i Legnicy, które toczyły rywalizację w dwóch grupach. Rozgrywki odbyły się w formule, gdzie dwa najlepsze zespoły awansowały do finału. W fazie finałowej pierwsze zespoły z grup nie rozegrały meczu o zwycięstwo turniejowe z powodu braku stawiennictwa ze strony pary Łamasz/Kieryk i w rezultacie wygrana przypadła parze Wojtyczka/Cichoński. Szkoda rywalizacji finałowej, która mogła być bardzo interesująca. Na uwagę zasługuje fakt, że ekipa Wojtyczka/Cichoński jest jedną z najbardziej utytułowanych par deblowych w Lubinie  i jednocześnie „nie wypominając wieku” najstarszą wiekiem ;) Walka o trzecie i czwarte miejsce została rozstrzygnięta po pasjonującym meczu na korzyść pary Kurs/Styga. 

Cykl rozgrywek Lubińskiego Grand Prix dobiega końca i zostało do rozegrania jeszcze tylko marcowe zmaganie. Po rozegraniu ostatniego turnieju nastąpi podsumowanie zdobytych punktów i 12 par z najlepszą punktacją, awansuje do rozgrywek GRAND PRIX MASTER. To tam właśnie odbędzie się finalne starcie „najlepszych” o zwycięstwo w całym Cyklu Grand Prix. 

WYNIKI ROZGRYWEK W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH Z DNIA 29.02.2020r.

Grupa I           Grupa II          Finały

WYNIKI ROZGRYWEK W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH Z DNIA 18.01.2020r.

Grupa I           Grupa II            Finały

WYNIKI ROZGRYWEK W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH Z DNIA 21-22.12.2019r.

Grupa I              Grupa II            Grupa III              Półfinał IV-VI             Finał I - III

WYNIKI ROZGRYWEK W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH Z DNIA 23-24.11.2019r.

Grupa I              Grupa II            Grupa III              Półfinał IV-VI             Finał I - III

WYNIKI ROZGRYWEK W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH Z DNIA 26-27.10.2019r.

Grupa I              Grupa II            Grupa III              Półfinał IV-VI             Finał I - III

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!