Zapraszamy do Nowej Restauracji - KORTOWA I PRZYJACIELE -

 

W ZWIĄZKU Z WYSTĘPUJĄCYM NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM SPOWODOWANYM ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONOWIRUSA SARS-COV-2 STOSUJĄC SIĘ DO ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA Z DNIA 13 MARCA 2020 R.ORAZ W TROSCE O OCHRONĘ ZDROWIA  KLIENTÓW, OD SOBOTY 14 MARCA 2020R. RESTAURACJA KORTOWA BĘDZIE NIECZYNNA DO ODWOŁANIA !!!

Lokalizacja

- Kortowa i Przyjaciele - to nowoczesna restauracja, w której wraz ze swoimi przyjaciółmi możesz spędzić czas przy smokowitym posiłku oraz zimnych napojach. Restauracja posiada taras widokowy na korty zewnętrzne i okolice Starego Lubina.

Restauracja znajduje się na I piętrze hali tenisowej RCS przy ul. Baczynowej 1.

Otwarta codziennie od 11.00 - 21.00

35377.jpg

 

Obiady

Oferujemy szeroką gamę obiadów oraz kolacji, którymi możemy zaspokoić najbardziej wymagających smakoszy. Nasze Menu zmieniane jest cotygodniowo a w nim zupy, makarony, dania mięsne ale również FESTIWAL PIEROGA.

35380.jpg

35381.jpg

 

Desery

Nasze różnorodne desery zaspokoją najbardziej wymagające kubki smakowe. U nas spróbujesz lodów owocowych z gorącymi malinami czy też szarlotki w pucharku. A to wszystko skosztujecie przy wspaniałych napojach tj. kawa, herbata czy też zimne piwo.

35379.jpg

 

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • chrzciny,
  • bankiety,
  • spotkania pracownicze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i potrafimy elastycznie dostosować cenę do danej imprezy.

 

Jesteś zainteresowany? 

Zadzwoń!  

tel. 663 067 865

 

Sprawdź aktualną ofertę na naszym profilu

ODWIEDŹ NAS

 

35375.jpg

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!