Zimowy sezon turniejowy na hali tenisowej.

W minioną sobotę tj. 25 listopada 2023 r. został rozegrany, ostatni w tym roku, mikstowy turniej tenisowy. W hali tenisowej RCS-u w Lubinie rywalizowało 12 par mieszanych, a kilka par czekało jeszcze w rezerwie. Koniecznym było ograniczenie zapisów z przyczyn logistycznych, jednak wszystkich bardzo cieszył fakt dużego zainteresowania turniejem.

Zawodnicy podzieleni zostali na 3 grupy, w każdej grupie było po 4 pary mikstowe, które zagwarantowane miały do  rozegrania po 3 mecze. Następnie, najlepsze pary z grup walczyły między sobą o miejsca na podium.

W rozgrywce finałowej wszystkie pary zdobyły tyle samo punktów wobec tego organizatorzy przyznali ex aequo 3 pierwsze miejsca.

Pamiątkowymi pucharami, dyplomami i drobnymi upominkami rzeczowymi zostały nagrodzone pary :

1. Ewa Korwek i Marcin Czapulak z Legnicy
  2. Alicja Długosz (Lubin) i Grzegorz Pamuła (Legnica)
  3. Magdalena Urbaniak i Krzysztof Soszyński z Lubina

W dniu 25 marca w hali tenisowej RCS w Lubinie odbył się kolejny turniej tenisowy w deblu mężczyzn z cyklu zimowego Grand Prix. Do finałowej rozgrywki awansowały trzy pary deblowe. Tym razem dopisali debliści z Lubina, którzy zajęli dwa najwyższe miejsca na podium.

• I miejsce Jan Lasota i Krzysztof Soszyński,
  • II miejsce Krzysztof Sobol i Mariusz Pater
  • III miejsce Antoni Łazarz i Jakub Podstawka

Zwycięzcy uhonorowani zostali pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju a w szczególności zwycięzcom za wspaniałą walkę a także postawę fair play.

W minioną sobotę został rozegrany, pierwszy w tym roku, mikstowy turniej tenisowy. W pięknym obiekcie sportowym RCS-u w Lubinie rywalizowało 12 par mieszanych, a 8 czekało jeszcze w rezerwie - z przyczyn logistycznych. Koniecznym było ograniczenie zapisów, jednak wszystkich bardzo cieszył fakt dużego zainteresowania turniejem i organizatorzy już zapraszają na kolejne w przyszłości !

I na tym podium stanęli:

• I miejsce Jarosław Grubman, Paulina Charmuszko
  • II miejsce Janusz Cichoński, Dorota Dutkanicz
  • III miejsce Tomasz Maziak, Natalia Gałęza

Turniej rozegrano oczywiście w przemiłej, przyjaznej atmosferze, a po turnieju – Restauracja Nowa Kortowa zaserwowała uczestnikom turnieju swoje pyszności.

Uczestnicy turnieju kierują wdzięczność i gratulacje do Panów: Janusza Cichońskiego - dyrektora turnieju i Krzysztofa Sobola - sędziego turnieju za zaangażowanie w organizację i prowadzenie turnieju.

W sobotę 11.02.2023 r. odbył się kolejny turniej tenisowy w deblu mężczyzn z cyklu zimowego Grand Prix.

W turnieju wzięło udział 10 par deblowych z Dolnego Śląska. Do finałowej rozgrywki awansowały trzy zespoły, z których najlepszym po raz kolejny okazał się debel z Legnicy Andrzej Kurs i Adam Zanto, którzy pokonali w finale parę z Lubina Mariusza Patera i Krzysztofa Sobola wynikiem 6:3, 6:2. Trzecie miejsce zajęła para deblowa z Legnicy Antoni Łazarz i Jakub Podstawka.

Zwycięzcy udekorowani zostali pamiątkowymi pucharami, medalami, dyplomami i drobnymi upominkami.

W sobotę 14 stycznia w hali tenisowej RCS w Lubinie odbył się kolejny turniej deblowy mężczyzn z cyklu Grand Prix zimowego sezonu 2022/2023 r.

Do turnieju zgłosiło się 12 par deblowych z różnych regionów Dolnego Śląska. Turniej jak zawsze został rozegrany w miłej, przyjacielskiej atmosferze i zgodnie z zasadami fair play.

Po raz drugi z rzędu zwyciężyła para z Legnicy Andrzej Kurs i Adam Zanto, która w finale pokonała po bardzo emocjonującym i zaciętym pojedynku parę jaworsko - legnicką Jarosława Różyckiego i Waldemara Lepkę  wynikiem 7:5, 6:3. Na najniższym podium stanęła para z Legnicy  Tomasz Maziak i Jarosław Grubman.

Zwycięzcy uhonorowani zostali przez organizatorów pamiątkowymi dyplomami, pucharami, medalami oraz skromnymi nagrodami rzeczowymi.

W sobotę 17 grudnia 2022 r. w hali tenisowej RCS  odbył się pierwszy turniej deblowy mężczyzn z serii Grand Prix zimowego sezonu 2022/2023 r.

Turniej odbył się w przyjacielskiej atmosferze pod hasłem integracji młodzieży i seniorów  tenisa ziemnego regionu miedziowego..

W turnieju wzięło udział 11 par deblowych nie tylko z regionu miedziowego ale gościliśmy również zawodników z Wrocławia, Dzierżoniowa a także z Międzyzdrojów.

Zwycięzcą sobotniego turnieju została para z Legnicy: Andrzej Kurs i Adam Zanto, którzy pokonali parę Legnicko Jaworską Waldemara Lepkę i Jarosława Różyckiego: 6:1, 6:3. Trzecie miejsce zajęła para z Lubina Jan Lasota i Krzysztof Soszyński.

Organizatorzy uhonorowali zwycięzców pamiątkowymi pucharami, medalami, dyplomami i symbolicznymi nagrodami rzeczowymi..