Turniej deblowy mężczyzn

20 mar 2024

za nami

W marcowym turnieju deblowym mężczyzn z cyklu Grand Prix, który odbył się w sobotę 16 marca, wzięły udział nie tylko pary deblowe z Regionu Miedziowego ale zaszczyciła nas drużyna z odległego Gorzowa Wielkopolskiego.

Nie byłoby w tym nic dziwnego bo przyjeżdżają do naszej pięknej hali tenisowej RCS drużyny z różnych zakątków kraju ale drużyna z Gorzowa zdominowała  cały turniej i sposród  11 uczestniczących debli właśnie drużyna z Gorzowa w składzie Bartosz Wargin i Jerzy Oleśniewicz stanęła na najwyższym miejscu na podium.

Na drugim miejscu uplasowali się wielokrotni zwycięzcy turniejów z cyklu Grand  Prix,  para z Legnicy Andrzej Kurs i Adam Zanto a brązowy medal został wręczony parze Waldemar Lepka i Jarosław Różycki ( w kolejności Jawor i Legnica)

Zwycięzcy  zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami, medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami.


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa