Ligowe rozgrywki podsumowane

23 paź 2018

Kto był najlepszy?

W kolejnej edycji Lubińskiej Ligi Tenisa Ziemnego wzięło udział ponad 70 osób. Cała Liga została rozegrana w trzech edycjach, na kortach zewnętrznych lub w hali tenisowej przy ul. Baczynowej 1. W sumie rozgrywki trwały od maja do września  2018r.

Zawodnicy rywalizowali przez 5 miesięcy, podzieleni na 11 lig męskich oraz jedną ligę żeńską.

Zwycięzcą ligi męskiej został w tym roku Krzysztof Sobol, który uzbierał największą ilość punktów we wszystkich edycjach ligi. Na drugim miejscu uplasował się Wojciech Andrejko, a na trzecim Roland Chariasz. Natomiast ligę żeńską zwyciężyła drugi rok z rzędu Małgorzata Dejanović. 

Rozgrywki w tym roku były bardzo zacięte. Do ligi dołączyło kilku nowych i bardzo dobrych graczy. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu poziom ligi będzie rósł co niewątpliwie podniesie poziom gry na lubińskich kortach.

KLASYFIKACJA GENERALNA


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.    


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.   


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa