Mikstowy turniej deblowy

07 mar 2023

Gratulujemy

W minioną sobotę został rozegrany, pierwszy w tym roku, mikstowy turniej tenisowy. W pięknym obiekcie sportowym RCS-u w Lubinie rywalizowało 12 par mieszanych, a 8 czekało jeszcze w rezerwie - z przyczyn logistycznych. Koniecznym było ograniczenie zapisów, jednak wszystkich bardzo cieszył fakt dużego zainteresowania turniejem i organizatorzy już zapraszają na kolejne w przyszłości ! 

Zawodnicy podzieleni zostali na 3 grupy, w każdej grupie było po 4 pary mikstowe, które zagwarantowane miały do  rozegrania po 3 mecze. Następnie, najlepsze pary z grup walczyły między sobą o miejsca na podium.

 • I na tym podium stanęli:
 • I miejsce Jarosław Grubman, Paulina Charmuszko
 • II miejsce Janusz Cichoński, Dorota Dutkanicz
 • III miejsce Tomasz Maziak, Natalia Gałęza

Turniej rozegrano oczywiście w przemiłej, przyjaznej atmosferze, a po turnieju – Restauracja Nowa Kortowa zaserwowała uczestnikom turnieju swoje pyszności.

Uczestnicy turnieju kierują wdzięczność i gratulacje do Panów: Janusza Cichońskiego - dyrektora turnieju i Krzysztofa Sobola - sędziego turnieju za zaangażowanie w organizację i prowadzenie turnieju.


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa