Świetny występ naszych tenisistów w ZIelonej Górze na OTK Royal

27 lip 2017

W ostatni weekend 24-26 lipca na kortach Royal w Zielonej Górze odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 12. Wystąpiła na nim ekipa Toyoty Lubin w składzie Martynka Śrutwa i Kasper Kulpa. Martynka zaprezentowała się więcej jak zadowalająco gdyż w singlu dotarła do ćwierćfinału i zajęła V miejsce. W rywalizacji deblistek wraz ze swoją koleżanką zajęły wyśmienite III miejsce.

Kasper w pierwszej rundzie singla spotkał się z bardzo silnym reprezentantem województwa mazowieckiego. Po dobrym meczu uległ, lecz nabrał dużo doświadczenia w turnieju tak wysokiej 3 rangi. W deblu podobnie jak Martyna zajął III miejsce.

Ten występ zaliczamy do udanych, gdyż na turnieje Ogólnopolskie przyjeżdża cała czołówka Polski. Nasi reprezentanci nie dość że walczą ze starszymi od siebie zawodnikami to na pewno z dużo bardziej doświadczonymi i już wygrywają poszczególne mecze. Jest to dobry prognostyk dla ich rozwoju tenisowego.

Gratulujemy!!!


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa