TURNIEJ MASTERS GRAND PRIX LUBINA W DEBLU

09 kwi 2016

Turniej skończony, a puchary zostały rozdane. Grand Prix Lubina w Deblu przyciągnęło wielu amatorów tenisa ziemnego. Łącznie w rywalizacji wystartowało 30 par. W finale mieliśmy niesamowicie wyrównaną batalię. Tryumfował duet Lasota-Długi.

Tenisowa impreza organizowana przez MPWiK cieszyła się znakomitą frekwencją. W rozgrywkach udział brali zawodnicy z naszego miasta, ale także Głogowa czy Jawora. W ostatnim etapie Grand Prix znalazło się 8 zespołów, które walczyły w dwóch grupach. Po dwie z każdego koszyka weszły do wielkiego finału. Na najwyższym stopniu podium stanęli Jan Lasota z Krzysztofem Długim. Drugie miejsce zajęli Mirosław Kolerski z Andrzejem Wiraszką. Trzecia lokata przypadła Mariuszowi Paterowi i Krzysztofowi Sobolowi. Czwarte miejsce zajął duet Paweł Wojtyczka – Janusz Cichoński. Nagrody wręczali Prezes Zarządu MPWiK Jarosław Wantuła i Dorota Dutkanicz Dyrektor turnieju.

Końcowe wyniki:
I miejsce Jan Lasota i Krzysztof Długi
II miejsce Mirosław Kolerski i Andrzej Wiraszka
III miejsce Mariusz Pater i Krzysztof Sobol
IV miejsce Paweł Wojtyczka i Janusz Cichoński
V miejsce Grzegorz Zieleziński i Waldemar Lepka
VI miejsce Andrzej Kijewski i Cezary Garncarczyk
VII miejsce Mariusz Zieliński i Marcin Nowicki
VIII miejsce Nikolaos Lazaridis i Krzysztof Soszyński


Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa