Wielkie święto na lubińskich kortach

06 cze 2016

4.06.2016 r. na lubińskich kortach odbył się turniej z okazji Dnia Dziecka. W turnieju tym wzięły udział dzieci trenujące w naszym klubie oraz dzieci z innych miast. W czterech kategoriach wiekowych wystąpiło blisko 70 młodych adeptów tenisa w wieku od 5 do 13 lat.

W kategorii do lat 6 dzieci rywalizowały w grach i zabawach tenisowych. Zabawy było mnóstwo a na szczególne wyróżnienie zasługują: Szymon Florek, Aleksander Niepsuj, Agata Nowak, Mikołaj Kasprzyk oraz Stanisław Hetmańczyk. Nagrody najmłodszym wręczał Prezes LCT TOP TENIS Pan Artur Dubiński.

W grupie dzieci do lat 8 w turnieju dziewcząt I miejsce zajęła Natalia Stępień (TOP TENIS Lubin), II miejsce Julia Kałamajka (Głogów), III miejsce Natalia Jeżak (TOP TENIS Lubin), IV miejsce Ola Grocholska (TOP TENIS Lubin) a V miejsce Jessica Pabisiak (TOP TENIS Lubin).W turnieju tej samej kategorii w grupie chłopców I miejsce zajął Michał Nadała (Głogów ), II miejsce Filip Kołodziej (TOP TENIS Lubin), III miejsce Piotr Pączkowski (TOP TENIS Lubin) a IV miejsce Maks Ciarkowski (TOP TENIS Lubin). W tej kategorii wiekowej z Lubińskiego Centrum Tenisowego TOP TENIS wystąpiło jeszcze czterech chłopców. Tymek Huzior, Szymon Adamczyk, Kajtek Kołodziej oraz Kevin Pabisiak stoczyli bardzo wyrównane pojedynki w swoich grupach eliminacyjnych, lecz nie udało im się awansować do grupy finałowej. 

W kategorii do lat 9 zwyciężyli bracia Bednarkowie. III miejsce zajął Mateusz Mucha ( Legnica ) a IV miejsce Miłosz Mrozek (TOP TENIS Lubin). Do fazy ćwierćfinałowej awansowali jeszcze Piotr Skowron i Filip Kołodziej, lecz bo dobrej grze musieli uznać wyższość przeciwników. Na duże wyróżnienie zasługują również Wiktor Kwiatkowski, Ania Suszek, Piotr Stankiewicz, Patryk Rejda oraz Carlo Janiszak. Gratulacje!!!

W turnieju kategorii do la 13 najlepszy okazał się Jarosław Janiuk (TOP TENIS Lubin), II miejsce zajął Igor Muras (Polkowice), III miejsce Szymon Pączkowski (TOP TENIS Lubin) a IV miejsce Jakub Kozłowski (TOP TENIS Lubin). Na pochwałę zasługują Kacper Nowak, Ola Mycan, Piotr Bortkiewicz, Szymon Majerski, Wiktor Michalik oraz Kajtek Kołodziej. Rozegrali oni fajne zawody i wykazali się dużą wytrwałością i doskonałym przygotowaniem fizycznym.

Było to już kolejny udany turniej zorganizowany na naszych kortach. Skupił on zawodników z takich miejscowości jak Wrocław, Lubin, Polkowice, Chobienia, Legnica czy Bełchatów. Cieszymy się bardzo, ze zawsze tak chętnie przyjeżdżają do nas dzieci z innych miast. To bardzo dobrze o dla naszych klubowiczów, że mogą na swoich kortach rywalizować z rówieśnikami z innych miast.

Za pomoc w zorganizowaniu turnieju dziękujemy Gminie Lubin, Starostwu Powiatowemu, Urzędowi Miasta, MPWiK w Lubinie, RTBS, Mundo oraz wielu życzliwym osobom, których nie sposób wszystkich wymienić.

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa