Wielkie tenisowe święto z okazji Dnia Dziecka Audi KIDS CUP!!!

05 cze 2017

W dniu 3 czerwca na naszych lubińskich kortach odbył się turniej z okazji Dnia Dziecka z TOP TENISEM. Pogoda była przepiękna, a na turnieju bawiła się ekipa blisko 80-ciu dzieci w czterech kategoriach wiekowych. Tego dnia wynik sportowy zszedł na drugi plan, lecz trzeba przyznać, że dzieci dały z siebie wszystko i mecze były bardzo zacięte.

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat sześciu zwyciężyła Marysia Poleszak, drugie miejsce zajął Filip Młynarczyk, trzecie Elena Kujawska a czwarte Leonia Majerczak. Zabawa była świetna, a dzieci pokazały się z bardzo dobrej strony.

W grupie dziewcząt do lat 8 mecze były bardzo zacięte i trzeba było liczyć małe punkty, aby wyłonić zwyciężczynie turnieju. I miejsce zajęła Jessica Pabisiak, II miejsce Natalia Jeżak, III miejsce Nadia Ptak, IV miejsce Emilka Janiszak a V miejsce Jola Grygorcewicz. Dla niektórych z dziewcząt były to pierwsze zawody w kategorii czerwonej. Wielkie gratulacje za postawę na korcie i wielkie koleżeństwo!!!

W kategorii chłopców do lat 8 niepokonanym okazał się Szymon Adamczyk i to on zajął I miejsce w turnieju. II miejsce zajął Adam Łukasiewicz, III miejsce Igor Pasiński a IV mejsce siedmioletni Kajtek Kołodziej nasz największy wojownik. Nadużą pochwałę zasługuje Szymon Nowak, który trenuje od niedawna a pokazał się z naprawdę dobrej strony. Chłopcy rozgrywali mecze do dwóch wygranych setów do 10. Były one bardzo zacięte i dużo z nich kończyło się stosunkiem 2:1 w setach. Wielkie brawa!!!

W kategorii pomarańczowej zwyciężył również Szymon Adamczyk przed Natalią Jeżak, a był to dla nich debiut w turnieju w kategorii pomarańczowej. III miejsce zajął Tymek Huzior, IV miejsce Lila Jaskólska, V miejsce Natalia Stępień, VI miejsce Kajtek Kołodziej, VII miejsce Jakub Kijewski, VIII miejsce Weronika Kwiatkowska. W turnieju tej grupy mecze odbywały się na 3/4 kortu.

Kategoria zielona do lat 10 była również bardzo emocjonująca. Zawodnicy rywalizowali już na cały kort, a mecze toczyły się do jednego seta. Bardzo miło było oglądać tych jeszcze młodych zawodników, którzy z dużym zaangażowaniem prowadzili zacięte pojedynki. I miejsce zajął Marcel Bednarek, II miejsce Miłosz Mrozek, III miejsce Piotr Pączkowski a IV miejsce Kevin Pabisiak. Wielkie brawa należą się Piotrkowi Skowronowi , Carlo Janiszak, Wiktorowi Kwiatkowskiemu, a przede wszystkim Kaludii Krakowskiej i Oliwii Jurasik, które rozegrały swój pierwszy prawdziwy turniej. Wielkie brawa!!!

W kategorii białej do lat 14, która rywalizowała najdłużej bo przez cały dzień zwyciężył Kasper Kulpa, II miejsce zajął Marcin Śrutwa, III miejsce Jarosław Janiuk, a IV miejsce 9-cio letni Filip Kołodziej. Duże brawa za bardzo dobrą postawę należą się wszystkim uczestnikom tego turnieju. Dali z siebie wszystko, a każdy z nich rozegrał co najmniej 5 setów. Serdeczne gratulacje dla Martynki Śrutwy, Mai, Wiktorii, Kingi Kurowskich, Patryka Danielkiewicza, Filipa Bawarczyka i Szymona Pączkowskiego!!!

Wielkie podziękowania dla salonu Audi Świtoń-Paczkowski z Lubina za wspieranie całego cyklu Audi Kids Cup!!!

Rezerwacja online

Chcesz zarezerwować kort tenisowy ziemny? Wybierz datę i godzinę oraz wypełnij formularz, aby cieszyć się grą na kortach zewnętrznych. Możesz też rezerwować telefonicznie pod następującym numerem - 783 018 316. Zapraszamy!

Nowa Hala tenisowa

Wybudowana hala to nowoczesny obiekt przeznaczony do gry w tenisa ziemnego zlokalizowany w Lubinie. Hala posiada profesjonalne zaplecze techniczne, socjalne oraz gastronomiczne.

Niezależnie od pogody i pory dnia można tu aktywnie spędzić czas. Jej bezpośrednie położenie obok kortów tenisowych ziemnych zewnętrznych daje szczególne możliwości łączenia organizacji imprez bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy cały tydzień od 7.00 do 23.00.


 • Lokalizacja

  Hala tenisowa / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w sezonie letnim, 1 maja - 30 września / godz: 7:00 - 23:00,
  w sezonie zimowym, 1 październik - 30 kwiecień / godz: 7:00 - 23:00.

Sprawdź cennik

Korty zewnętrzne

Korty zewnętrzne

Do dyspozycji użytkowników oddanych jest pięć kortów tenisowych do gry singlowej jak również deblowej.

Korty z mączki ceglanej są jednymi z najmniej kontuzjogennych boisk do tenisa. Dzięki ich naturalnej amortyzacji i możliwości wykonywania na nich poślizgów znacznie zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.


 • Lokalizacja

  Korty zewnętrzne / ul. Baczynowa 1 (boczna ul. Kolejowej), Lubin zobacz na mapie

 • Godziny otwarcia

  w okresie letnim 1 maj - 30 wrzesień/ godz: 9:00 - 22:00

Sprawdź cennik

Hala tenisowa